طراحی و ساخت کلبه چوبی ( نمایشگاه صنعت ساختمان - 1394)

شرکت سورن چوب به پشتوانه نزدیک به دو دهه فعالیت و پیشتازی در عرصه سازه ها و محصولات چوبی شامل پرگولا چوبی ، آلاچیق چوبی ، فنس چوبی ، کلبه چوبی ، نمای چوبی ، فلاور باکس و دیگر سازه های فضای باز مشغول به فعالیت می باشد . کلیه سازه ها با استفاده از چوب های فرآوری شده و رنگ های مخصوص فضای باز که موجب مقاومت و دوام دراز مدت سازه ها در برابر رطوبت و اشعه خورشید می شوند، ساخته می شوند.

نوع سازه :
تمام چوب
رنگ استفاده شده :
رنگ سوئیسی
چوب استفاده شده :
چوب فرآوری و اشباع شده

توضیحات خدمت

ویژگی های منحصر به فرد محصولات سورن

شرکت سورن چوب در فرآیند تولید و اجرا، استانداردهای خاصی را مد نظر دارد که ضامن کیفیت، دوام، زیبایی و کارایی محصولات این شرکت است. از جمله این ویژگی ها می توان به مواردی چون «طراحی خلاقانه و انحصاری، و مهندسیِ اصولیِ سازه ها توسط متخصصین مجرب»، «انتخاب متریال با توجه به کاربرد و شرایط آب و هوایی و انجام فرآیندهای لازم مثل اشباع کردن روی آن»، «تاکید بر استفاده از چوب های اشباع شده و حرارت دیده در موارد لازم»، «استفاده از رنگ های مخصوص فضای باز از برندهای اروپایی که موجب مقاومت در برابر رطوبت و اشعه آفتاب می شوند» و «استفاده از یراق آلات و اتصالات با کیفیت بالا» اشاره نمود.


این توضیحات برای مشتریان خانگی که تخصص کافی در زمینه صنعت چوب ندارند لازم به نظر می رسد که نوع چوب، فرآیند انجام شده روی آن، و نوع پوشش و رنگ مورد استفاده، می تواند منجر به طیف وسیعی از قیمت ها گردد. برای حصول نتیجه بهتر و مقایسه قیمتها، به خصوص در مورد سازه های فضای باز از جمله آلاچیق و پرگولا که در معرض آسیبهای محیطی قرار دارند، حتما با یک کارشناس خبره مشورت نمایید.

کلمه کلیدی:

طراحی و ساخت خانه چوبی | طراحی و ساخت کلبه چوبی | خانه چویی | کلبه چوبی

سورن چوب - طراحی و ساخت سازه های چوبی فضای باز
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراحی و اجرای المان شهری، طراحی و ساخت پرگولا چوبی، ساخت سازه های چوبی، طراحی و ساخت مبلمان فضای باز، طراحی و ساخت فلاور باکس چوبی، طراحی و اجرای بام سبز روف گاردن، طراحی و ساخت سونا چوبی، دیوارکوب چوبی، طراحی و ساخت آلاچیق چوبی، طراحی و ساخت رستوران، طراحی و ساخت فودکورت، طراحی و ساخت کافیشاپ، ساخت کابینت تمام چوب، طراحی و ساخت خانه چوبی، طراحی و ساخت آربور چوبی، طراحی و اجرای دکوراسیون چوبی
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-88458048، 026-33212612