طراحی و ساخت کافی شاپ ( کافه ویونا شعب تجریش، پاساژ قائم- 1394 )

فضای باز این رستوران که نمایی از کم نظیر از آمیختگی کوه و شهر، و نیز نمایی بی نظیر از بارگاه امام زاده صالح را برای مراجعین فراهم می کند، با طراحی و فضاسازی استثنائی شرکت سورن چوب، با بهترین نحو با سازه های چوبی آراسته شده و دل هر مراجعی را از آن خود می کند. پرگولا، فلاورباکس، میز، دکور و نمای چوبی به عنوان سازه های چوبی در این بنا به کار رفته است.

چوب :
سوزنی برگ های وارداتی و اشباع شده
رنگ :
رنگ های سوئیسی

توضیحات خدمت

شرکت سورن چوب، با دو دهه تجربه در صنعت چوب، در خدمت صاحبان اماکن تفریحی از قبیل رستوران ها، کافی شاپ ها، و فود کورت هایی می باشد که به دنبال بهترین ها برای ایجاد فضایی شیک، صمیمی و متفاوت در اماکن تجاری خود می باشند. رزومه درخشان مرتبط، بهترین دلیل اعتماد ، بوده و هست.

تجربه و کارنامه درخشان سورن چوب، در ایجاد سازه های فضای باز و دکوراسیون داخلی برای مجموعه های بزرگ و برندی چون مجموعه رستوران های راه چوبی تهران و محمودآباد با مجموعا 20 رستوران، فود کورت مجتمع تجاری سبجان تهران، کافی شاپ های زنجیره ای ویونا شعبه های قائم، پالادیوم، و باغ فردوس، فود کورت سیاوش، رستوران گپ و رستوران سرآشپز کرج، عامل مهمی است که می تواند اطمینان بخش صاحبان اینگونه کسب و کارها برای سپردن کار به شرکت سورن چوب باشد.

چوب های بکار رفته در محصولات شرکت سورن چوب، بنا به شرایط استفاده، با استفاده از متد مخصوص سورن چوب، با مواد سوئیسی اشباع و رنگ آمیزی می شود که می تواند محصولات را در برابر رطوبت، اشعه UV و موجودات چوب خوار مقاوم می کند.

سورن چوب - طراحی و ساخت سازه های چوبی فضای باز
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراحی و اجرای المان شهری، طراحی و ساخت پرگولا چوبی، ساخت سازه های چوبی، طراحی و ساخت مبلمان فضای باز، طراحی و ساخت فلاور باکس چوبی، طراحی و اجرای بام سبز روف گاردن، طراحی و ساخت سونا چوبی، دیوارکوب چوبی، طراحی و ساخت آلاچیق چوبی، طراحی و ساخت رستوران، طراحی و ساخت فودکورت، طراحی و ساخت کافیشاپ، ساخت کابینت تمام چوب، طراحی و ساخت خانه چوبی، طراحی و ساخت آربور چوبی، طراحی و اجرای دکوراسیون چوبی
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-88458048، 026-33212612